Już po raz kolejny mogliśmy liczyć na pomoc panów z OSP Strzyżów. Cieszymy się, że zawsze można na Was polegać. Wspaniale jest mieć takich przyjaciół, którzy nigdy nie odmówią pomocy. Dziękujemy !
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!